firmy remontowe Warszawa
remonty biur Warszawa
remonty kompleksowe Warszawa Biura Remonty
Firmy
Warszawa

Kontakt:


E-mail: remontypromex@gmail.com

Telefon: 503-816-769

Remonty biur Warszawa - Remonty kompleksowe Warszawa

Oferujemy pełny zakres usług remontowych dla firm i instytucji w Warszawie. Jeśli Państwa firma decyduje się na remont biura Warszawa, jesteśmy w stanie zająć się wszystkim od A do Z. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w biznesie liczy się czas, dlatego przed rozpoczęciem prac przeprowadzamy dokładne oględziny obiektu i wspólnie z inwestorem omawiamy wszystkie szczegóły. To pozwala przeprowadzić prace szybko i sprawnie.

Dobrze zaplanowane remonty biur Warszawa to podstawa sukcesu, dlatego służymy fachowym doświadczeniem oraz pomocą na każdym etapie prac. Współpraca z nami wiąże się z terminowym zakańczaniem robót oraz odpowiedzialną załogą, która potrafi się kulturalnie zachować w każdej sytuacji wykonując remonty kompleksowe Warszawa.

Najczęściej wykonujemy prace na terenie biur o powierzchniach do 1000m, ale jesteśmy w stanie podjąć się również większych zleceń. Firmy remontowe Warszawa oraz sklepy budowlane z którymi współpracujemy mogą dostarczyć tanich materiałów, co pozwoli znacznie obniżyć koszty prowadzonej inwestycji w Państwa firmie.

Najczęściej wykonujemy:

- odświeżanie i malowanie biur
- podwieszanie sufitów typu armstrong lub karton gips
- adaptacje poddaszy oraz wykończenia biur pod klucz
- dostosowywanie pomieszczeń do obowiązujących przepisów
- szybkie remonty po godzinach

Współpraca z nami to profesjonalizm w każdym etapie pracy remontowej- ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.